Британський дизайнер створив революційний для здоров’я унітаз

  • Просмотров: 6
  • Комментариев: 0
  • 1 августа 2013
Британський дизайнер створив революційний для здоров’я унітаз

Студент лондонського Королівського коледжу мистецтв Пітер Кодлінг розробив новий дизайн унітазу, що дозволяє користувачеві перебувати під час процесу дефекації в більш природній, ніж це передбачається діючими моделями унітазів, позі — навприсядки, з колінами, притиснутими до живота, пише The Daily Mail.

Кодлінг вважає, що якщо його дітище, назване «Мислитель» (Le Penseur), знайде широке застосування, це дозволить знизити число випадків раку прямої кишки, геморою, нетримання калу, а також серцевих нападів в туалеті.

Як пояснив автор розробки, поза «навпочіпки» сприяє більш повному і легкому спорожненню прямої кишки, а значить виключає умови для застою калових мас і запорів, які є ключовим фактором для розвитку запальних захворювань кишечника і раку прямої кишки. Крім того, полегшення акту дефекації означає меншу напругу в ході цього процесу, а необхідність сильно тужитися може стати причиною геморою і навіть серцевих нападів.

Також поза з притиснутими до живота колінами, завдяки зниженню тиску на тазове дно, може допомогти жінкам, які страждають нетриманням калу після важких пологів. Крім того, така поза дозволить уникнути ушкодження нервів, контролюючих сечовий міхур, матку і простату і тим самим знизити ризик розвитку різних гриж та випадіння тазових органів.

В даний час Кодлінг шукає інвесторів для виведення своєї розробки на ринок.

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл