Надвірні туалети знесли, а каналізацію у будинки не проклали

  • Просмотров: 4
  • Комментариев: 0
  • 8 августа 2013
Надвірні туалети знесли, а каналізацію у будинки не проклали

Проблему надвірних споруд у Луцьку, які роками стояли біля ветхих будинків, чотири роки тому начебто вирішили постановою Кабміну України. Звеліли владці таким документом знести дерев’яні туалети, а взамін нічого там не облаштували. Хоча у старих помешканнях донині мешкають чималі українські родини.

Живуть у таких будівлях люди і чекають на ману небесну – отримання квартир взамін за знесені старі, які їм, як сподіваються, має врешті-решт надати місцева влада, інформує Під прицілом.

Лучанка Наталія Петренко усе своє життя мешкає в одноповерхівці, розташованій у районі Старого міста. Це житло, як тимчасове, отримав у радянські часи її батько, який служив у правоохоронній системі. Правда тимчасовий прихисток виявився постійним, оскільки чоловік так і не дочекався покращення умов проживання. Не чекає на таке диво і його донька Наталія, яка змушена жити в умовах його постійного погіршення.

Донедавна поблизу дому, де мешкає жінка, стояв дерев’яний туалет. Згодом його знесли, оскільки територію, де він розташовувався, віддали в оренду«Східноєвропейському університету харчових технологій». Віддали, вочевидь, без особливого спротиву, позаяк зять очільника вузу займав посаду заступника прокурора області.

Скористалися тим, що межі між прибудинковою територією Наталчиного дому та земельною ділянкою, де стоять приміщення навчального закладу, ніхто і ніколи не встановлював. Певне, тому представники міської влади не вважали за необхідне погоджувати знесення дерев’яного туалету.

Вочевидь у владців були законні підстави демонтувати споруду, однак залишати людей без елементарних зручностей, певне, ні.

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл