Новий дизайн унітазу з «корисними» властивостями

  • Просмотров: 5
  • Комментариев: 0
  • 1 июля 2013
Новий дизайн унітазу з «корисними» властивостями

Неправильне харчування може призвести до розвитку багатьох хвороб, але існують і захворювання, викликані неправильним виведенням з організму людини продуктів травлення. Замислившись над цим явищем, британський винахідник створив унітаз нової конструкції з «корисними» властивостями.

Автор унітазу незвичайного дизайну 30-річний Пітер Кодлінг (Peter Codling) назвав своє дітище досить звучно «Le Penseur», що перекладається з французької як «мислитель».Всі існуючі на сьогоднішній день моделі унітазів, за словами Пітера, створювалися без урахування особливостей анатомії людини.

Новий винахід відрізняється від унітазів колишніх моделей можливістю більш природного положення тіла. Людина сидить на звичайному унітазі занадто високо, тулуб і ноги його утворюють кут 90 °, новинка ж забезпечує кут 55 ° завдяки більш глибокій посадці. У даному випадку коліна розташовуються помітно ближче до грудної клітки.

Саме таке положення Пітер Кодлінг вважає більш природним для людини. Сприяючи кращому спорожнення кишечника, воно не вимагає «потугів» при дефекації, тим самим знижуючи ймовірність розвитку таких захворювань, як рак товстого кишечника і прямої кишки, інфаркту міокарда, геморою, пошкодження тазового дна, промежини і придбаних гриж.

«Після зародження ідеї створити нову модель унітазу, я консультувався з медиками різних спеціальностей і виявив, що чимало можливостей для інновацій існує в цьому напрямку», — розповів «туалетний дизайнер».

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл