Внаслідок аварії у Дніпро потрапило понад 100 тонн чистої води

  • Просмотров: 4
  • Комментариев: 0
  • 11 сентября 2013
Внаслідок аварії у Дніпро потрапило понад 100 тонн чистої води

Теплохід «Титан» біля берегів Київського водосховища наштовхнувся на велику каменюку, внаслідок чого була пошкоджена цистерна з питною водою: рідина витекла просто в річку. За повідомленням прес-служби МНС, велика пляма води наближається до Києва.

Витік стався у вівторок, з того часу з пробоїни у теплоході могло потрапити у Дніпро понад 100 тонн чистої води, передає Хрещатик.com.

Влада дала наказ сформувати декілька груп рятівників, які повинні чекати напоготові на березі головної водної артерії країни.

Прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що ситуація з розливом питної води на берегах столиці «потребує відповідей на дуже серйозні питання». За його словами, влада веде одразу два розслідування – відносно причин появи каміння у водосховищі, та стосовно наявності питної води на теплоході.

Природоохоронці попереджають про можливість екологічного шоку: на місці розливу від надлишку чистої води, – а надто від несподіванки, – можуть загинути риба й корисні мікроорганізми.

Залишки питної води на теплоході планується викачати з метою запобігання подальшого згубного впливу на флору та фауну Дніпра.

Наразі, навколо теплоходу виділена кілометрова зона відчуження.

Источник UaReview

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл