Журналістка постаріла на 10 років через те, що не вмивалась цілий місяць

  • Просмотров: 4
  • Комментариев: 0
  • 1 августа 2013
Журналістка постаріла на 10 років через те, що не вмивалась цілий місяць

Деякі жінки періодично забувають очистити обличчя від макіяжу, вважаючи, що таке упущення не заподіє шкірі ніякої шкоди. Однак 40-річна журналістка, яка поставила над собою експеримент, довела, що вони сильно помиляються.

Недавнє опитування, проведене у Великобританії, показало, що третина жінок не очищують шкіру від макіяжу і забруднень мінімум два рази на тиждень. В якості виправдання британки наводили різні аргументи: не було сил на гігієнічні процедури, заснули під час вечірньої передачі або випили дуже багато вина.

Всі опитані відзначили, що розуміють неправильність своїх дій, але не особливо переймаються з цього приводу.

З їх відповідями ознайомилася співробітниця видання Daily Mail Ганна Пасглов (Anna Pursglove), яка захотіла з’ясувати, чи дійсно відсутність очищувальних процедур негативно відбивається на стані шкіри чи це все казки, придумані виробниками засобів особистої гігієни.

Перед початком експерименту 40-річна жінка звернулася в клініку з проханням оцінити стан її шкіри і зафіксувати отримані результати.

На наступний ранок Ганна нанесла на обличчя тональну основу, туш, підводку для очей і завершила макіяж блиском для губ. А потім британка забула про існування очищувальних засобів на цілий місяць, дозволяючи воді потрапляти на обличчя лише під час прийняття душу.

Ось як описує перші дні експерименту його автор: «Коли я повернулася з роботи, мені захотілося змити з обличчя косметику і пил, але я лягла спати з макіяжем. На наступний ранок на віях з’явилися грудки туші, але в іншому моя шкіра виглядала цілком нормально. Після душу я нанесла на обличчя зволожуючий крем і додала ще один шар косметики. Через три дні моя шкіра стала настільки сухою, що нагадувала мені маску. До того ж, мої друзі сказали, що я виглядаю втомленою «.

Попри зауваження з приводу зовнішнього вигляду, Ганна продовжувала дотримуватися вищеописаних правил. Через 9 днів у неї опухли очі, до кінця другого тижня експерименту стали видно розширені пори, а шкіра губ потріскалася. Після ще одного тижня співробітниця видання стала побоюватися випадіння вій, оскільки вони стали ламкими.

Нарешті місячний експеримент був завершений, і журналістка поспішила у клініку, де їй провели повторне обстеження.

У ході огляду з’ясувалося, що її шкіра постаріла на 10 років.

«Лікарі відзначили, що зморшки на лобі стали більш глибокими через зменшення вироблення колагену, капіляри розширилися, а пори збільшилися на 5%. Всі ці порушення були пов’язані з забрудненням шкіри. Експерти сказали, що внаслідок відсутності очищення шкірний покрив мого обличчя постарів на 10 років «, — описує Анна результати експерименту.

Дерматологи заспокоїли засмучену британку звісткою про те, що місяць такої поведінки не завдав її шкірі значущих ушкоджень, і вона може поправити її стан. Однак лікарі порадили жінці не повторювати ризикований експеримент, оскільки він може закінчиться плачевно.

«Мені не потрібно було повторювати двічі. З того моменту очищення обличчя зайняло перше місце в списку щоденних справ», — підсумовує Ганна.

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл