Отправить пресс релиз

7-13 квітня відбудеться безкоштовна онлайн конференція про інтернет-бізнес в Україні — e-Biz

7-13 квітня відбудеться безкоштовна онлайн конференція про інтернет-бізнес в Україні — e-Biz

Український блогер і мандрівник Орест Зуб організовує першу в своєму роді безкоштовну онлайн конференцію про інтернет-бізнес в Україні — e-Biz, яка відбудеться 7-13 квітня. У програмі: e-commerce, соцмедіа, блогосфера, маркетинг, фріланс, SEO та інше від представників різних галузей УАнету, які поділяться з учасниками власними напрацюваннями про те як Ефективно використовувати інструменти інтернету у власному житті та бізнесі.

IT та інтернет-індустрія — єдина галузь в Україні, що дійсно розвивається.
Не секрет, що більшість людей у нашій краіні мають бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї галузі.

І мова не йде лише про гроші. Можливість здійснювати роботу і надавати послуги дистанційно дає можливість розвиватися у професійному плані і заробляти на хліб, незалежно від місця свого перебування.

eBiz_-_photo2

 

Але ось найкраща новина: в інтернеті є місце для всіх: маркетологів, програмістів, дизайнерів, менеджерів, асистентів, журналістів, філологів і решти людей з яскравими ідеями і бажанням себе реалізувати.

Мета проведення e-Biz — показати можливості в інтернеті абсолютно для кожного.

Для участі не потрібно нікуди їхати. Місцем зустрічей будуть онлайн-кімнати, а доповіді проводитимуться в форматі вебінарів. Учасникам потрібен лише доступ до інтернету.

Прямі інтерактивні онлайн-включення проходитимуть з 8 до 10 вечора 7-13 квітня.

Презентації та доповіді будуть корисними як для початківців (тих, хто тільки шукає способи заробітку в мережі), так і для осіб, що бажають досягти нових висот у своїх інтернет-проектах.

Зазвичай участь у подібних живих подіях коштує кілька сотень або тисяч гривень. Тим не менш, завдяки зустрічам онлайн і, відповідно, низькій собівартості організації, участь в e-Biz абсолютно безкоштовна.

Кожен зареєстрований гарантовано отримає записи всіх виступів і додаткові матеріали від спікерів.

Організатором конференції є Орест Зуб, мандрівник, блогер і підприємець, який відвідав більше 45 країн на 4 континентах. Він також є автором блогу про персональну ефективність, онлайн бізнес і самостійні подорожі — OpenMind.com.ua

Орест частий гість і спікер на різних заходах, серед яких: TEDx, icamp, smcamp, PechaKucha. Також гостьовий лектор в ЛНУ ім. Івана Франка, Вільній школі журналістики, Клубі ділових людей, Львівській міській раді, на курсах Кругозір та інших організаціях.

Крім того, автор різних онлайн тренінгів та частий гість ЗМІ.

Контакти: contact@openmind.com.ua, +38 093 530 4959

Для участі в онлайн конференції необхідно зареєструватися.

  • Просмотров: 0
  • Комментариев: 0
  • 8 апреля 2014

Добавить комментарий:

*

captcha
Прикрепить файл