Отправить пресс релиз

«Гуманітарна пошта України» розпочинає свою роботу

  • Tweet

8 серпня 2014 р, Київ, — компанія «Нова Пошта» офіційно оголошує про старт першого этапу нової соціальної ініціативи під назвою «Гуманітарна пошта України».

За час збройного конфлікту у східному регіоні країни заросла потреба в перевезенні гуманітарних вантажів в зону АТО та звільнені населені пункти. На сьогоднішній день ключову роль в забезпеченні необхідною допомогою постраждалих мешканців і солдатів Української армії грають волонтерські організації та особисті ініціативи.

Наприкінці липня, за ініціативою керівництва компанії «Нова Пошта», булла організована робоча сесія основних представників волонтерської спільноти, громадських активістів і безпосередньо представників компаніі. В рамках цієї зустрічі обговорювали актуальні потреби з якими стикаються в своїй роботі волонтери, а також обсяги, напрямки і частоту відправок/отримань цільових вантажів.

За підсумком зустрічі, керівництво компанії «Нова Пошта», прийняло рішення запустити програму з безкоштовної доставки гуманітарних вантажів.

Серед учасників зустрічі були такі організації, як «Крила Фенікса», «Автодозор», «Армія SOS», «Схід SOS», «Миротворці», «Повернись живим» та інші. Загалом більш 30 громадських організацій отримали можливість здійснювати необхідні відправки за рахунок компанії «Нова Пошта».

«Сьогодні ми запустили перший етап програми, який припускає безкоштовну доставку гуманітарних вантажів через відділленя «Нова Пошта» для всіх учасників зустрічі. А це близько 30 ініціативних груп, які активно віправляють на Схід найрізноманітніші, але настільки необхідні зараз там вантажі. В той самий час розуміємо, що таких організацій в Україні набагато більше, тому продовжимо проект для всіх, після того, як зрозуміємо результати першого этапу і зможемо відточити механіку. Розуміючи, що час не чекає, ми намагаємось приймати швидкі, але дієві рішення». — Коментує запуск програми В’ячеслав Клімов, генеральний директор компанії «Нова Пошта».

Ілля Стрельніков
i.strelnikov@newsfront.com.ua
Телефон: (067) 223 86 17

Олена Данильченко
danilchenko.o@novaposhta.ua
www.novaposhta.ua
Телефон: +38 (067) 535 41 68

  • Просмотров: 13
  • Комментариев: 0
  • 19 августа 2014

Добавить комментарий:

*


Прикрепить файл